BEZMAKSAS PIEGĀDE

ATGRIEZENISKĀ SAITE

Samanta

Dievinu @waisttrainerlv Waist Trainer Lateksa korseti kura Koriģē vēdera un vidukļa apkārtmēru, kā arī ievērojami samazina muguras sāpes. Šī korsete tāpat kā
Mežģīņu Waist Trainer Korsete ir lieliskā kvalitātes izveidotas no aukstas kvalitātes materiālu. ❤️😍
www.waisttrainer.lv

Kaidy

Es nolēmu izmēģināt Waist Trainer, jo kādreizējās traumas, kas radās, nodarbojoties ar ekstrēmo sportu, izraisīja stipras sāpes muguras lejasdaļā, ar kurām cīnīties palīdzēja tikai ikmēneša fizioterapeita apmeklējums. Šobrīd korseti izmantoju katru dienu no rīta līdz vakaram apmēram nedēļu, un šī perioda laikā man ne reizi nav sāpējusi mugura. Nemaz nerunājot par to, ka mana stāja un pašsajūta ir uzlabojusies par 100%. Atkal varu valkāt drēbes, kuras neesmu vilkusi jau mēnešiem. Es esmu ļoti laimīga, ka nonācu tieši naiselik.ee mājaslapā, kur ir profesionāla un ātra apkalpošana, kā arī augstas kvalitātes produkti.
Iesaku visiem, kas cieš no muguras sāpēm un nepareizas stājas, jo šī korsete darīs ar Jums brīnumus to vistiešākajā nozīmē! Paldies!

Hedi

Tagad beidzot ir pienācis laiks sniegt savu atsauksmi par šo produktu!
Lateksa Waist Trainer ir superīgs produkts! Pirmajā dienā, kad to izmēģināju, es biju sajūsmā, toties arī nedaudz skeptiska.
Viduklis man ikdienā ir šaurs, bet, pateicoties korsetei, pazūd gan “riepiņa”, gan arī uzpūties vēders pēc ātrām pusdienām…. apģērbs der kā uzliets.
Tā kā man ir sēdošs darbs, tad korsete ideāli uztur pareizu stāju, un ir patiesi ērta jebkurā situācijā! Es to silti iesaku.
Otrs produkts ir body… pēc manām domām tas ir lieliski piemērots valkāšanai zem kleitas, kā arī ikdienā.
Papildus bonuss, protams, ir ārkārtīgi laba un individuāla apkalpošana! Noteikti visiem iesaku!!
Paldies!

[]