Magnētiskās stājas korektors

37.00 33.30

Pareizu ķermeņa stāvokli un taisnu stāju nav tikai vizuāli patīkami skatīt.
Pareiza stāja samazina Jūsu muguras sāpes un paaugstina pašapziņu.
Magnētiskās stājas korektors ir paredzēts, lai saglabātu pareizu stāju, atbalstītu muguru, veicinātu muguras muskuļu asinsrites sistēmas un limfas cirkulāciju, kā arī lai samazinātu spriedzi.

Magnētiskās stājas korektorā ir 12 magnēti, kas palīdz atslābināt muskuļus, veicināt asinsriti un mazināt spriedzes izraisītās sāpes.

Stājas korektors ir lieliski piemērots izmantošanai gan sievietēm, gan arī vīriešiem.

SKU: Nav pieejams Kategorija:
 • Diemžēl mūsdienās cilvēki arvien mazāk uzmanības pievērš savai stājai. Portatīvie datori un citas viedierīces atstāj sliktu iespaidu stāju, liekot cilvēka ķermenim stundām ilgi atrasties nedabiskā stāvoklī. Pareiza stāja ir ļoti svarīga gan mūsu veselībai, gan arī mūsu vispārējai labsajūtai.

  Ja Jums ir stāvošs darbs, dienām atrodaties automašīnā vai daudz laika pavadāt piespiedu stāvoklī pie datora, tad Jums pēkšņi var parādīties muskuļu sāpes, galvassāpes, kaulu sāpes vai elpošanas problēmas. Mūsu magnētiskais stājas korektors, kuram ir 10 magnēti, atvieglos un novērsīs šādas problēmas. Stājas korektors palīdz kustēties un uzturēt pareizu stāju, tādējādi nodrošinot pareizu muskuļu attīstību.

  Stājas korektoru nedrīkst izmantot grūtniecības laikā, kā arī, ja ir uzstādīts sirds stimulators.

  Izmērs

  Vidukļa

  S 65-85cm
  M 80-100cm
  L 95-115cm
  XL 110-125cm
  XXL 120-135cm