Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kā pasūtīt korseti, vai Jums ir pieejams arī veikals Rīgā?
Korsetes un citus mūsu piedāvātos produktus ērti un ātri iespējams iegādāties www.waisttrainer.lv. Piegādājam ar DPD pakomātiem trīs dienu laikā. Ja prece neder vai neapmierina to iespējams atgriezt vai samainīt 14 dienu laikā no iegādes brīža. Preces uz vietas var apskatit tikai mūsu veikalā Igaunijā.

2. Kā zināt, kāds korsetes izmērs nepieciešms?
Ļoti svarīgi izmērīt vidukļa apkārtmēru tā šaurākajā vietā, apmēram 2-3 cm virs nabas. Pie katra produkta atradīsiet izmēru tabulu, kur pēc attiecīgajiem Jūsu apkārtmēriem izvēlēties atbilstošāko. Korsetes izmēram nav jāatbilst apģērba izmēram, kuru nēsājat.

3. Cik stundas dienā var nēsāt korseti?
Mēs iesakam sākt ar 1-2 stundām dienā un pakāpeniski, vadoties pēc pašsajūtas, palielināt nēsāšanas ilgumu, līdz kamēr varat nostaigāt ar korseti visu dienu.

4. Kā kopt korseti?
Mazgā to ar rokām, raugoties, lai ūdens ir remdens. Var izmantot maigas veļas ziepes, bet izvairies no spēcīgiem mazgāšanas līdzekļiem. Pēc mazgāšanas ļauj korsetei izžūt dabīgi, bez žāvētāju un citu sildošu ierīču palīdzības.

5. Cik ilgi pēc dzemdībām var nēsāt korseti?
Pēc dabīgām dzemdībām iesakam korseti vilkt jau pēc pāris stundām, protams, vadoties pēc pašsajūtas. Pēc ķeizargrieziena 5-7 dienu laikā.

6. Kā WaistTrainer korsete var palīdzēt jaunajām māmiņām?
Sākotnēji korsete spēles nozīmīgu lomu ātrākai atlabšanai, vēdera muskulatūras stiprināšanai un vēdera lejasdaļas fiksācijai. Pēc atlabšanas, tā palīdzēs ātrāk atgūt lielisko pirm grūtniecības formu, liks biežāk uzsmaidīt sev spoguļattēlā un noņems slodzi no muguras lejasdaļas, kas bieži vien rodas, mazuli ilgstoši nēsājot uz rokām. Korsetei ir nozīmīga loma arī Diastāzes samazināšanā.

7. Kuru modeli Jūs ieteiktu jaunajām māmiņām?
Jaunajām māmiņām iesakām elpojošu lateksa korseti ar lencītēm, jo tā ir augstāka, ciešāka un stingrāk apņem ķermeni, līdz ar to paslēpjot tauku krociņas arī muguras lejasdaļa un zem rokām. Lencītes nodrošina arī papildus krūšu pacelšanas funkciju, kas ir nozīmīgs bonuss.

8. Kāpēc slaidām sievietēm vispār būtu vajadzīga korsete?
Waisttrainer.lv pārdotās korsetes ir domātas ne tikai, lai Jūs izskatītos slaidāka. Korsetēm ir arī daudzas citas priekšrocības:
* tās atbalsta muguras lejasdaļu un mazina spriedzi un sāpes muguras lejasdaļā
* palīdz mazināt vēdera uzpūšanos
* tur ķermeni taisni, nodrošinot pareizu stāju
* veicina diastāzes ārstēšanu
* samazina menstruāciju krampjus
* palīdz atgūties pēc kuņģa samazināšanas operācijas un vēdera operācijām.

9. Vai korsete neierobežo kustības un nav pārāk cieša?
Korsete sastāv no elastīga lateksa materiāla, kas fiksē, bet tai pat laikā ir komfortabls un neierobežo kustības. Tomēr būtiski atcerēties, ka pirms došanās gulēt, korsete noteikti jānovelk, jo naktī mūsu ķermenim jādod iespēja atpūsties un atjaunoties.

10. Ko iesākt, ja korsetes atbalstošā riba saplīst?
Tagad ir iespējams iegādāties jaunu atbalstošo ribu šeit: https://waisttrainer.lv/veikals/atbalstosa-riba/

11. Vai korsete man palīdzēs iegūt skaistu figūru?
Protams, nevar cerēt, ka tikai uzvelkot korseti un nemainot savus ikdienas paradumus būs iespaidīgi rezultāti! Labākos rezultātus sniegs WaistTrainer korsete apvienojumā ar sabalansētu uzturu un kustībām! Mūsu korsete palīdzēs izcelt vidukli un veidot smilšu pulksteņa figūru, īpaši, kamēr vēl būsi tikai ceļā uz savu sapņu augumu.

12. Vai ar korsetes palīdzību var uzlabot stāju un samazināt muguras sāpes?
Jā, protams! Korsetes metāla spirāļu atbalsta elementi palīdz novērst auguma “sašļukšanu” un nodrošina muguras lejasdaļas fiksāciju. Korsetes tur augumu stalti un taisni, nodarbinot vēdera muskulatūru, līdz ar to samazina vidukļa apkārtmēru un nodrošina papildus mugurkaula atbalstu.

Skan lieliski, vai ne? Ja ir vēl kādi jautājumi – droši rakstiet mums, labprāt palīdzēsim!
Facebook: WaistTrainer Latvia
Instagram: @waisttrainerlatvia
info@waisttrainer.lv

www
ww