Waist Trainer korsetes īpašības.

  • Samazina muguras sāpes
  • Uzlabo stāju
  • Samazina vēdera uzpūšanos
  • Veicina svara samazināšanu (ēdot ātrāk rodas sāta sajūta).
  • Jau pirmajā uzvilkšanas reizē tā padara vidukli par manāmi mazāku.

Kāpēc izmantot Waist Trainer korseti?

Daudzi cilvēki daudz trenējas, bet ķermeņa formā ir redzamas ļoti nelielas pozitīvas izmaiņas. Kāpēc? Neviens treniņš vai vingrojums bez kontrolēta uztura plāna nepalīdzēs samazināt svaru vai veidot skaistu ķermeņa formu. Ja Jums ir grūti kontrolēt savus ēšanas paradumus, tad palīdzību varat rast, izmantojot Waist Trainer korsetes. Waist Trainer korsete ir stingri apkārt ķermenim, tādējādi ēšanas laikā ātrāk rodas sāta sajūta. Pateicoties tam, Jūs izvairāties no pārēšanās un liekās enerģijas uzņemšanas, kas nogulsnējas ķermenī kā tauki.
Pāris nedēļu ilga Waist Trainer korsetes valkāšana padarīs Jūsu vēdera zonu plakanāku un apkārtmēru mazāku.

Vai ciešat no muguras sāpēm, kuras izraisa ​​ilgstoša stāvēšana vai sēdēšana?

Viena no Waist Trainer korsetes labajām īpašībām ir tā, ka korsete atbalsta muguru. Mēs esam saņēmuši ļoti daudz pozitīvas atsauksmes no cilvēkiem, kas ir iegādājušies Waist Trainer korseti tikai tādēļ, lai samazinātu muguras sāpes. Waist Trainer korsete koriģē Jūsu stāju un sēdēšanas pozu, saglabājot taisnu muguru. Tādējādi mugura netiek nogurdināta, un Jūs spēsiet paveikt vairāk.

Jaunas māmiņas uzreiz pēc dzemdībām

Vēdera taisno muskuļu diastāze ir diezgan izplatīta sievietēm, kuras ir iznēsājušas mazuli, lai gan bieži vien jaunās māmiņas par to nav zinājušas vairākus gadus. Waist Trainer korsete nodrošina lielisku atbalstu diastāzes likvidēšanai un vidukļa apkārtmēra atjaunošanai stāvoklī, kāds tas bija pirms grūtniecības.

Uzmanību

Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojot Waist Trainer korseti, mēreni nodarbojieties ar sportu un ievērojiet veselīgus ēšanas paradumus. Waist Trainer korsetes lietošana nebūt nenozīmē to, ka Jūsu organismam vairs nav nepieciešamas regulāras fiziskas nodarbes un ka Jūsu ēdienkarte var saturēt visus Jums patīkamos ēdienus lielos daudzumos.

Mēs neiesakām izmantot tradicionālās korsetes, jo tās ir daudz stingrākas, šaurākas un spēj pārveidot ķermeni paliekoši, saspiežot ribas uz augšu, kā arī saspiežot kopā iekšējos orgānus. Iespējamās nelabvēlīgās sekas ir elpošanas un gremošanas problēmas.